Chłapowo Władysławowo wczasy nad morzem noclegi nad morzem domki nad morzem
szukaj:

sortuj wg:

Forum turystyczne

wczasy wczasy

14113 klik
27 odp

o.w Dalia Chłapowo - opinie

Strona 1 z 4
  [1]  2  3  4  Następna >

Pensjonat cudowny, obsługa i własciciele przemili, jedzenie bardzo dobre, świeże i dużo. Pokoje bardzo fajne, łazienki czyste. Byłam w osrodku na Zielonej Szkole z dziećmi ze szkoły podstawowej. Właściciele zorganizowali nam fajną dyskotekę i ognisko. Nie było problemu z niczym. Wyjechalismy bardzo zadowoleni i napewno tam wrócimy.Marzena z Radomia11:01:10 09-02-2014 ip:178.235.183.230

dla mnie pensjonat dalia to cudowne miejsce jedzenie bardzo dobre obsluga w porzadku ludzie ktorzy pisza takie brednie powinni siedziec w domuteresa20:59:26 27-09-2013 ip:31.174.128.219

bylem w dalii i bylo super kazdemu polecam jedzenie dobre a co do sprzatania ;zadasz czystosci zachowaj ja samstefan08:43:57 21-09-2013 ip:5.173.64.95

Napiszę krótko...nie oceniaj książki po okładce. Na plus: blisko do plaży, widok na morze (przez drzewa) - zejście na plażę to ok 210 schodów, blisko do sklepów spożywczych - jeśli ktoś nie korzysta ze stołówki, miła obsługa, czysto (choć w pokojach np. wykładzina niekoniecznie). Na minus: niewygodne łóżka, od strony morza nie pośpisz przy otwartym oknie...samochody jeżdżące po kostce to zmora, kolonie...czasami przez sen słyszysz jak dzieci biegają po piętrach, telewizor i oferta programowa. Podsumowanie: Niepojęte jest jak z tak ślicznego budynku można było zrobić tak kiepski ośrodek...budynek i jego wnętrze w zupełnym oderwaniu od wystroju pokojów. Nie wiem czy to mój feler, ale nie mogłem się wyspać...budziłem się z bólem szyi. Wystrój pokoju, w mojej ocenie, wygląda to jakby właścicielowi zabrakło pieniędzy na wykończenie i poszedł po kosztach dosłownie na wszystkim...dla przykładu w łazience za kosz na śmieci robiło wiadro 5l takie jak po śledziach matiasach. Szkoda dałem się nabrać na wygląd zewnętrzny budynku, a w środku...to jednak nie ten rozmiar kapelusza. Zresztą jeśli ktoś puszcza kolonie dzieci do takiego domu wczasowego to raczej nie wykłada \"marmurów\". Czy polecam...osobom, które nie są zbyt wymagające - tak, pozostałym radzę poszukać czegoś innego.RMPW01:06:01 18-08-2013 ip:83.1.135.246

Witam, wiele z tych wpisów, to wierutne bzdury. Zachęcam do skorzystania i przekonania się na własnej skórze. Byłam w Dalii w czerwcu, ośrodek zadbany i w środku i na zewnątrz, czysto i przyjemnie. Jedzenie smaczne i estetycznie podane, obsługa miła i serdeczna. Połozenie obiektu znakomite, blisko do plaży, wiele ciekawych w pobliżu obiektów - latarnia na Rozewiu, bursztynownia, Cetniewo, centrum - 20 minut. Zapraszam do skorzystania, jest pięknie.Basia17:49:52 01-07-2013 ip:91.231.25.8

Byłam niedawno w tym hotelu. Co to ma być?! nie radzę tam jechać jedzenie jak dla psa pokoje brudne, zaniedbane i samemu trzeba je sprzątać. W pokojach bardzo dużo usterek, ciasno i w niektórych pokojach jest cały czas zimna woda. Nie polecam tam jechać !!Monika16:42:09 21-03-2013 ip:79.184.120.14

Byłam w Dalii nie polecam, budynek ładny, ale pokoje zaniedbane , duża plama na zasłonie (chociaż ktoś tu napisał że ładne) , pościel było czuć jakimś smarem ?! Odnośnie jedzenia niesmacznie i monotonnie, nie polecam pokoi z widokiem na ulice w nocy nie można spać przy otwartym oknie, na drodze jest stara kostka ...Monika18:58:09 07-01-2013 ip:83.13.238.10

nic nadzwyczajnego,ale i nie ma tragedii. pokoje z balkonami (od ulicy troche przeszkadza ruch samochodowy-zwlaszcza w nocy). telewizorek z czasow poznej komuny ja miałem (15 cali kineskopowy z znikoma ilosca programow.... w innych pokojach 19 calowy samsung lcd ... tylko brak mozliwosci ustawienia kąta. musisz stać zeby cos widziec ... oglądanie na leżąco w łóżeczku niemożliwe. polecam wlascicelom zamontowanie na scianie wysiegnika). wyzywienie w normie (nie trzeba głodować ... choć bardzo ubogie menu - na śniadanie plasterki wedliny z puszki - turystyczna) czasami paróweczka, ser topiony, zawsze pomidor, ogórek ... i na drugi tydzień jadłospis się powtarza... obiady .... zupy różne ... możesz jeść i jeść .. nie ma ograniczeń... 2 danie zróżnicowane i deser czasami ;) ... obsługa kuchni wspaniala. zwłaszcza pani natalia-kelnerka i pani krystyna-szefowa kuchni. pozdrawiamy. bytność kolonii w ośrodku nie przeszkadza. jedyny mankament to nie ośrodek ale plaża. raczej jej brak (bardzo wąska, mokra i brudna). no i to zejście w najbliższej lokalizacji ... 209 schodów... a może to plus ... ćwiczeń nigdy za malo...Para17:59:36 21-08-2012 ip:77.253.69.27

Strona 1 z 4
  [1]  2  3  4  Następna >

Napisz własną odpowiedź
Treści jakie wyrażasz muszą być zgodne z netykietką forum.
W celu zapoznania się z regulaminem zapraszamy do wątku: Netykietka
treść wpisu:
przedstaw się:

od 03.2003: 1 ip , stoper: 0,007 s.
mapa strony dla właścicieli obiektów - kwaterodawców

©   2003 - 2014   Chłapowo gmina Władysławowo