mapa ulic
w Chłapowie
forum
opinie i komentarze
ogłoszenia
szukam noclegu nad morzem
Letnik.net Chłapowo - Władysławowo, ul. Władysławowska 39a 84-120 Władysławowo woj. pomorskie | telefon: 512 330 364 |
Opinie / Pochwały gości.
Serdecznie polecam bardzo czyste i ładne pokoje a właścicielka Pani Beata kobieta do rany przyłóż. Apartamenty wysokiej jakości.. bardzo dobra lokalizacja i wygoda dla rodzin z dziećmi.
Witam. Poraz kolejny dodaje opinię. Z Żoną tym razem wyjechaliśmy na 10 noclegów ( 6-16 sierpnia 2018) do Pani Beaty i pana Krzysztofa bardzo miłych ludzi. Jezdzimy tam często chyba 5 raz z przerwa jednoroczna na inne miejsce. Jesteśmy z Tarnowa wiec długa droga wiec pojechaliśmy o 20. 10 5 sierpnia by nie stać w dzień w upale i w korkach. I warto było bo byliśmy ok 9. 00( oczywiscie z przerwamii bo jeden kierowca) a doba zaczynała sie od 14 ale Pani Beata pozwoliła być o 12. 30. Serdecznie dziekujemy:))). Zachęcam tam to przybycia jest sporo atrakcji zwłaszcza w sezonie:). Budynek czysty zadbany i ładny parking. powrót był 16 sierpnia o 21. 45 także korzystaliśmy na maksa :) pozdrawiamy :)
Bardzo polecamy pobyt u pani Beaty. To prawda pokoje bardzo czyste, wszystko zgodnie z przedstawioną ofertą. Bardzo miła atmosfera. Pełna swoboda. Wypoczywaliśmy z dwójką dzieci ( 6 lat i 5,5 m-ca ) Jeżeli na miejsce wypoczynku wybierzemy władysławowską plażę to z całą pewnością zawitamy do Chłapowa do Letnika :-) Podzielamy w pełni poniższe opinie. Pozdrawiamy Honorata i Łukasz
Super! WARUNKI B. DOBRE CZYSTO I FAJNIE WSZYSTKO URZADZONE ,ZGODNE Z OPISEM -POLECAMY-pozdrowionka dla pani Beaty goscie z pok.6 pa!
Wszystko zgodne z opisem POKOJE PRZESTRZENNEI CZYSCIUTKIE . Ogólnie pobyt zaliczamy do UDANYCH .. pogoda troche w tym roku nie dopisała ale Właścicielka jest bardzo pogodną i uśmiechnieta osobą wiec było fajnie.
Witam. Polecam kwaterę Letnik u państwa Głombiowskich. Świetna lokalizacja, fajne, czyste, dobrze urządzone pokoje, bardzo sympatyczna i gościnna właścicielka. Duży parking dla gości.
Polecamy kwatery u Państwa Głombiowskich, bardzo bardzo czysto i z gustem urządzone pokoje. Bezpieczny, monitorowany parking na terenie posesji. Spacerkiem do plaży 10min. Pozdrawiamy bardzo miłych gospodarzy. Kasia i Adam z Katowic.
Bardzo polecam wakacje u Pani Beaty jest bardzo miłą osobą ,.. A pokoje miłe przytulne i co ważne bardzo czyściutkie. Jak nad morze to tylko tam
telefon: 512 330 364
wczasy we Władysławowie
wczasy w Ustroniu Morskim
wczasy w Kuźnicy
wczasy w Chałupach
wczasy w Ostrowie
na skróty:
polecamy:
© 2003 - 2023 www.chlapowo.pl - noclegi na morzem na wczasy w Chłapowie - wakacje w Chłapowie
środa, 27 wrzesień 2023r. 12:57:02, online: 7 (0/2), 27.4 ms